• 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] xLunariX
Imię: 
Nazywam sie Igor.

Nick w grze: 
 Mój nick to xLunariX.

Data urodzenia: 
22-06-2005

Przybliżona data rozpoczęcia gry na TitanCraft:
 1.12.2020

Przybliżona data rozpoczęcia gry w minecraft oraz wersja: 
Dokładnie nie pamietam, ale na pewno było to kilka lat temu, podejrzewam ze coś kolo wersji 1.5, 1.4, aczkolwiek myśle ze kiedyś

zaczynalem od starszych wersji, ponieważ pamietam jeszcze szczątki wspomnien gdy jeszcze była stara tekstura dirta, czy stare oddzwieki steva, nie bylo jedzenia etc.

Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: 
 Moge poświecić na grę bardzo dużo czasu w niemal każdym przedziale czasowym. Czas mojej gry oscyluje to między 1-10 godzin, w zależności 

od dnia.

Jak oceniasz swoją znajomość komend (skala 1/10): 
Podczas swojej dość krótkiej gry na serwerze w postaci 2 tygodni, myślę, że zapoznałem się z obecnymi na serwerze komendami dość dobrze. 

Uważam że z taką wiedzą powinienem być w stanie odpowiedzieć na ponad 90% pytań zadanych na chacie. Podsumowując oceniam swoją znajomość komend na 9/10.

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatModeratorem:
 Chciałbym objąć posadę Chatmoda ponieważ widzę jak dużo graczy flooduje, obraża innych a także szuka pomocy w rzeczach na które zwykły 

gracz nie jest w stanie udzielić odpowiedzi. Chciałbym także zostać Chatmodem aby ułatwić zadanie administracji która tak czy inaczej ma ręce pełne roboty, co oznacza że nie zawsze ma czas
na przeglądanie kanału ze skargami i śledzenie chatu.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: 
Uważam że nawiązywanie kontaktów i współpracowanie z ludźmi przychodzi mi dość łatwo, i bezproblemowo, mam równiez w wspolpracy troche

stażu, który wymienie za chwile w innym podpunkcie.

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze oraz z jakiego powodu: 
Byłem jednokrotnie karany banem za posiadanie modyfikacji - Voxelmap Oraz MouseWheelie, nie doczytalem 

w regulaminie punktu dotyczącego modyfikacji, były to moje pierwsze dni na serwerze, i nie zdążyłem się jeszcze zapoznać z regulaminem na tyle dobrze, aby wiedzieć że posiadanie tego typu
modyfikacji jest karane. Poza tą karą nigdy nie otrzymałem żadnego bana, warna ani nawet upomnienia słownego od jakiegokolwiek moderatora chatu.

Czy składałeś/składałaś wcześniej podanie na ChatModerator'a TitanCraft:
 Nie składałem wcześniej podania na titancrafcie.

Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/Forum? [Tak/Nie]: 
Tak, aczkolwiek w każdej chwili mogę odstąpić od funkcji którą tam pełnie ponieważ właściwie nic 

już nie łączy mnie z tamtejszą administracją której aktywność jest niemalże zerowa.

Jakie jest twoje doświadczenie? [Doświadczenie z serwerami Minecraft, Fora itp]:

Uważam że mam dość spore doświadczenie. Niejednokrotnie pełniłem funkcję administracyjną na serwerach 

minecraftowych m.i.n jako Chatmod Helper, KidModerator, Moderator czy też Comunity manager, discordowych (Na stanowisku Comunity managera oraz Moderatora chatu, oraz Administratora globalnego)
a czasem też jakiś forach pracowałem jako Administrator Rp, była to funkacja która odpowiadała za moderowanie wątkow forum, oraz ocenianie RP, czy nadaje sie do dalszego
promowania, czy przepuszczac karty postaci(postacie wymyslone) i ogólne zarzadzanie forum tak jakbym był jego włascicielm mimo ze nim nie byłem.

Opisz swoją osobę (minimum 10 rozbudowanych zdań): 
Mam na imię Igor, Uczęszczam do Technikum o profilu Architektury krajobrazu. Mam 15 lat, jestem nastolatkiem. W życiu staram się kierować

logiką, a nie emocjami. Bardzo lubię gry typu mmorpg , ale i innymi np: lol, czy cs:go/hots/dota 2. Od najmłodszych lat interesowała mnie architektura i biologia a dokładniej to jak rośliny
od nasiona rosną aż do tak ogromnych rozmiarów oraz to jak zbudowane są organizmy czy komórki. Więc kiedy nadszedł czas wyboru kierunku w szkole wyższej zdecydowałem się że będę chciał
zgłębiać tajniki architektury krajobrazów. W tej dziedzinie zainteresowały mnie głównie zagadnienia związane z tworzeniem ogrodów. Po zakończeniu nauki w technikum w którym aktualnie się
znajduję zamierzam pójść na studia prawnicze. Jestem przede wszystkim pracowity a cel który sobie wymierzę zawsze zostaje spełniony. Jestem osobą sumienną, cierpliwą i empatyczną.
Lubię oglądać Horrory które zaczepiają się o sci-fi, Również interesuje się tematyką Sci-fi (najbardziej Zombie). Mój ulubiony serial o tematyce Zombie To TWD i FTWD Twd 6,7,8,9 sezon.
W ostatnim czasie zacząłem oglądać serial na netflixie - Star Trek Discovery - jest to serial o przyszłości ludzkości jak i losach galaktyki, strasznie mnie wciągnęła fabuła,
mimo ze na początku nie spodziewałem się że ten serial aż tak mnie zainteresuje. Interesuje sie równiez (jak już wspominałem) grami, uwielbiam grać w gry, gdzie moge tak naprawde edytowac
wszystko takimi grami sa np: minecraft, czy simsy, chociaz nie zawsze ta zasada obowiazuje w wyborze gry. Bardzo mnie motywuje to, że moge zmienic wszystko, sam nie wiem do konca czemu.
W przyszłosci tzn. po ukonczeniu technikum, najpewniej zamierzam udac sie na studia rozwijające jeszcze bardziej moje wykształcenie ze strony architektury krajobrazu, aczkolwiek od zawsze
moim marzeniem było prawo, ale nie wiem a raczej jestem pewny ze to mi sie nie uda, niestety przedmiot WOS który jest bardzo wazny w prawie, będe miał dopiero od 4 klasy technikum, co
niszczy moje plany dotyczące studiów.

Umotywowanie podania:
 Spędzam na serwerze dość dużo czasu (w ciągu 2 tygodni mojej gry byłem online przez aż 3 dni) i kiedy widzę na chacie jakieś pytanie staram się szybko na nie 
odpowiedzieć, chyba że wykracza to poza moją wiedzę. mam dość spore doświadczenie jeśli chodzi o moderowanie chatem, i umiem dogadać się z niemal każdą osobą która przewija
się przez serwer. Wiem że czas który spędziłem na serwerze może nie dorównywać osiągnięciom innych ale zapewniam że przez ten czas zapoznałem się dość dobrze z regulaminem, zasadami,
administracją i ludźmi którzy grają na titancrafcie.
Pozdrawiam, 
Kandydatura wstrzymana.
Kandydatura zaakceptowana do II etapu rekrutacji.
Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej na discordzie.
xLunariX został przyjęty na okres próbny.
xLunariX nie przeszedł okresu próbnego.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości