• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] PinkieBabe
Imię: Natalia

Nick w grze: PinkieBabe

Data urodzenia: 25.09.2001r.

Przybliżona data rozpoczęcia gry na TitanCraft: Jak dobrze pamiętam od końca kwietnia 2020r.

Przybliżona data rozpoczęcia gry w minecraft oraz wersja: Gram od 2013r jak była wersja 1.6

Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: Od niedawna rozluźniły mi się terminy różnych zajęć więc byłabym minimum 4 h dziennie może nawet 6 h
Jak oceniasz swoją znajomość komend (skala 1/10): Wiem że się trochę pozmieniało więc 9/10

Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatModeratorem: Chciałabym zostać ChatModeratorem z tego względu, że uwielbiam pomagać potrzebującym, rozwiązywać spory, dbać o porządek na serwerze, żeby była miła atmosfera

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Tak, jestem bardzo komunikatywna, przyjazna i posiadam umiejętność dogadywania się i przyjmowania do siebie konstruktywnej krytyki, ponieważ każdy popełnia błędy

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze oraz z jakiego powodu: Nie

Czy składałeś/składałaś wcześniej podanie na ChatModerator'a TitanCraft: tak

Czy posiadasz aktualnie rangę administracyjną na innym serwerze Minecraft/Forum? [Tak/Nie]: Nie, ponieważ nie wchodzę na inne serwery.

Jakie jest twoje doświadczenie? [Doświadczenie z serwerami Minecraft, Fora itp]: Posiadam doświadczenie na różnych serwerach, byłam kidmodem na jednym serwerze i chatmoderatorem na Titanie

Opisz swoją osobę (minimum 10 rozbudowanych zdań): Witam, mam na imię Natalia. Uczę się w 3 klasie w Technikum, zawód Grafik komputerowy. Obecnie również pracuję jako sprzedawca w sklepie wielobranżowym ZPHU Impuls. Moimi zainteresowaniami są wizaż/ charakteryzacja, siatkówka, przejażdżki pociągiem i podróże, zawsze coś ciekawego mnie spotka podczas tej jazdy, łyżwy. Posiadam tatuaż i niedługo pewnie będę wykonywała nowy. Uwielbiam bardzo siłownię, koty, grafiki, budowanie w minecrafcie, rozmowy, jedzenie. Z charakteru jestem wrażliwą, uczuciową i jednocześnie silną i niezależną kobietą z wielkim poczuciem humoru. Często pomagam ludziom w potrzebie i biorę udziały w wolontariatach i zbiórkach pieniężnych dla potrzebujących, również zbierając karmę psiakom w schronisku. Bardzo chętnie również pomogę w różnych eventach, budowach serwera i oczywiście w pilnowaniu ładu i dobrej atmosfery na czacie i podczas gry.

Umotywowanie podania:

Moje doświadczenie, może być efektywnym wsparciem dla waszego serwera i służę wielką pomocą.
 Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby 
Jestem na: Tak
Plusy:
-Bardzo dobrze napisane podanie
-Znajomość ortografii i interpunkcji
-Wiek spełniający wymagania
-Doświadczenie
-Dużo zasług dla serwera 
Minusy:
-Brak wad
Ogólnie nie sądzę, aby były jakieś przeszkody, aby znowu powitać cię naszym zespole. Powodzenia Big Grin
Jestem na : Neutral z przychyleniem na TAK
Zalety :
+ Opinia wśród graczy;
+ Podanie napisane schludnie i czytelnie;
+ Doświadczenie
+ Umiejętność rozwiązywania konfliktów;
Wady :
- staż na serwerze (od momentu powrotu po przerwie);
Pozdrawiam
Andrzejek235
Kandydatura wstrzymana do rozpatrzenia.
Kandydatura odrzucona.