• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] Podanie na ChatModa Karaczek

Imię
: Dawid

Nick w grze: Karaczek

Data urodzenia: 03.05.2006r

Przybliżona data rozpoczęcia gdy na TitanCraft: Grę u was zacząłem w lutym 2020r

Wasz server polecił mi kolega ze szkoły.

Przybliżona data rozpoczęcia gry w Minecraft oraz wersja: W minecraft gram od wersji 1.8.8 na Blazing Pack od roku.Myślę że jestem doświadczonym graczem.

Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: 2/3h z powodu nauki normalnie z 4h

Jak oceniasz swoją znajomość komend (skala 1/10):  Moją znajomość komend oceniam 7/10 jestem helperem na innym serverze więc raczej rozumiem kwestie

Dlaczego chciałby/chciałabyś zostać ChatModeratorem?: Szukam zajęcia i chciałbym aby gracze nie psuli atmosfery oraz aby panował porządek na czacie.

Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi: Pewnie staram się odpowiadać na wszelkie pytania różnego typu.

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze i z jakiego powodu: To jest właśnie wada którą bardzo żałuję i bardzo przepraszam.

Czy składałeś/aś wcześniej podanie na ChatModeratora TitanCraft: Nie jest to moje pierwsze podanie

Czy posiadasz aktualnie rangę Administrator na innym serwerze Minecraft/Forum?: Tak jestem helperem i na discordzie tego servera pilnuje czatu.

Jakie jest twoje doświadczenie?: 2razy byłem czatmodem na różnych serverach teraz jestem helperem więc myślę że moje doświadczenie jest okej.

Opisz swoją osobę (minimum 10 zdań): Mam na imię Dawid jestem z Poznania.Mam 14lat chodzę do klasy 8.Moim zainteresowaniem jest programowanie aktualnie zaprogramowałem 2servery Minecraft.Moim hobby jest słuchanie muzyki oraz jazda na koniu po zajęciach spotykam się ze znajomymi gramy w gry uczymy się oraz idziemy na zajęcia konne.Chcę iść do technikum programistycznego i zostać programistą.

Jestem wrażliwy na krzywdę innych oraz staram się pomagać.I to tyle o mnie Smile

Umotywowanie podania: Poprostu chcę pomóc

Pozdrawiam Karaczek
I życzę miłej nocy Smile
Jestem na : NIE
Zalety :
+ staż na serwerze 
Wady:
- Oszustwo w podaniu ( https://imgur.com/a/xCgmBmk );
- Brak znajomości interpunkcji;
- Kartoteka wpływająca na twoją niekorzyść;
- Osobiście podanie mnie nie przekonuje;
- Żadnego ładu i składu w kandydaturze;
- Działanie na niekorzyść serwera reklamując go na innych, co jest wręcz dziecinnym zachowaniem
Pozdrawiam
Andrzejek235 Smile
Kandydatura odrzucona.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości