• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] Podanie na Budowniczego
Imię: Mam na imię Kacper, miło mi was wszystkich poznać.
Nick w grze: Minecraft : Andrzejek235 / Discord : Andrzejek235#1580
Data urodzenia:  30.08.2005r.
Przybliżona data rozpoczęcia gry na TitanCraft: Rozgrywkę na owym serwerze zacząłem tuż po otwarciu I edycji trybu królestw, czyli w mniej więcej połowa stycznia 2019 roku.
Przybliżona data rozpoczęcia gry w minecraft oraz wersja: Szczerze powiedziawszy, nie pamiętam od kiedy gram w tą sześcienną grę, ale wiem że to była wersja 1.5.2, wtedy grałem jedynie w trybie singleplayer. Po zakupie drugiego urządzenia rozpocząłem grę wraz z bratem poprzez LAN.
Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: Gram zazwyczaj od godzinki do kilku dziennie, zależy to od dnia i natłoku obowiązków.
Jak oceniasz swoją znajomość komend (WorldEdita, Voxel'a, FAWE'a)(skala 1/10):  WorldEdit'a znam na poziomie podstawowym, potrafię się nim posługiwać. Pozostałymi modyfikacjami nigdy się nie interesowałem, ale nie zaszkodzi się nauczyć najpotrzebniejszych komend. Myślę, że ocena 7/10 będzie jak najbardziej odpowiednia.
Portfolio (link do przykładowych prac, najlepiej na stronie imgur.com): https://imgur.com/a/Z8JOOyR
Czy posiadasz umiejętność współpracy z ludźmi:  Gdybym takiej umiejętności nie posiadał to nawet nie brałbym się na pisanie podania. Sprawa jest oczywista, jak najbardziej. Współpracowałem z osobami o różnych charakterach czy poglądach. Nieraz stawało się to trudnym wyzwaniem, ale w większości przypadków wychodziło na to, że się dogadywaliśmy. 
Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany/a na serwerze oraz z jakiego powodu: Niestety, nie każdy jest święty i swoje za uszami ma. W moim przypadku jest tak samo. Byłem karany za :  (nie pamiętam dokładnie za co, ale wymienię to co zostało mi w pamięci. Za wszelkie braki przepraszam) Tworzenie grupowych wulgaryzmów na czacie, wykorzystywanie błędów serwera, bezpodstawne wezwanie administracji.
Czy składałeś/składałaś wcześniej podanie na Budowniczego TitanCraft: Podania na Budowniczego nigdy nie pisałem. Jedynymi podaniami były podania na ChatModerator'a.
Opisz swoją osobę (minimum 10 rozbudowanych zdań): Jak już wiecie, mam na imię Kacper i mam 15 wiosen za sobą. Mieszkam w województwie Podlaskim, a dokładniej w jego stolicy, Białymstoku. Uważam się za osobę z dużym dystansem do siebie, ale jak wiadomo wszystko ma swoje granice. Moimi głównymi zainteresowaniami jest informatyka, e-sport, hodowla roślin, gotowanie oraz pisanie opowiadań zaczynając od niewinnych przygód wokół świata, kończąc na krwawych horrorach. Obecnie uczęszczam do Technikum Elektrycznego w Białymstoku na profilu Technik Informatyk. Od zawsze fascynował mnie komputerowy świat i w przyszłości widzę swą osobę w zawodzie przyszłości. Uczę się jak przeciętny uczeń owej szkoły.  Jestem zwykłym nastolatkiem z marzeniami i celami w życiu. Szczerze powiedziawszy jestem pesymistą, widzę tylko negatywne rzeczy w życiu. Moje poczucie humoru nie zna granic, z jednego wyrażenia potrafię sprawić, by człowiek się zaśmiał. Według mnie jestem osobą niekonfliktową, oczywiście są pewnego rodzaju wyjątki. Przy rozwiązywaniu konfliktu próbuję sprawić tak, aby obie osoby na tym nie ucierpiały. W mojej opinii jestem poważny, a zarazem wyrozumiały co przekłada się w pomocy użytkownikom serwera.  W Minecrafcie lubię raz do czasu coś zbudować, zrobić mini-event z nagrodami czy też szkolić się w dziedzinie PvP. Szczerze mówiąc, chęć do budownictwa wyszła sama z siebie. Często oglądam filmy czy poradniki z budowania w Minecraft. Wykonując konstrukcje zwracam uwagę na dobór odpowiednich bloków oraz kolorystykę. Uwielbiam mroczne oraz tajemnicze budowle z ukrytymi przejściami. Początkowo inspirowałem się strukturami występującymi w grze Wiedźmin 3 : Dziki Gon, z czasem to przeszło i potrafię połączyć różne style ze sobą w odpowiedniej kompozycji.
Umotywowanie podania:Gram na tym serwerze od bardzo dawna, potrafię poświęcić swój czas na pomoc graczom oraz budownictwo. Liczę na wyrozumiałość.

Zapoznałem się z Taryfikatorem Kar oraz Regulaminem

Pozdrawiam
Andrzejek235 Smile
Dobra Kacper
Często bywasz na serverze Ogl to nie często uczestniczysz w kłótniach.

Zalety
-Jeden z pierwszych graczy

-Znajomość World Edita
-Prace na dobrym poziomie
-Rozbudowane Zdania
-Znajomość Regulaminu
-Pomysły

Wady
-Granie od wersji 1.15.2
-Byłeś Karany
-Brak większego czasu na gre

Iż masz dużo wad jak i zalet jestem za daniem cię na testy

Pozdrawiam Karaczek
(10-20-2020, 05:56 PM)dawwal99922 napisał(a): Dobra Kacper
Często bywasz na serverze Ogl to nie często uczestniczysz w kłótniach.

Zalety
-Jeden z pierwszych graczy

-Znajomość World Edita
-Prace na dobrym poziomie
-Rozbudowane Zdania
-Znajomość Regulaminu
-Pomysły

Wady
-Granie od wersji 1.15.2
-Byłeś Karany
-Brak większego czasu na gre

Iż masz dużo wad jak i zalet jestem za daniem cię na testy

Pozdrawiam Karaczek
Co do wad :
Po 1. Granie od X wersji nie należy do negatywnej strony kandydującego (radzę przyjrzeć się jaka wersja została wpisana, bo na pewno nie jest to 1.15.2 Smile )
Po 2. Jak czytałeś albo i nie czytałeś wymagania na Budowniczego nieco różnią się od wymagań na ChatModerator'a, do czego zmierzam spytasz. Chodzi o wiek, u Budowniczego wymagane jest 14 lat, natomiast u ChatModerator'a 2 lata więcej.
Po 3. Jeśli nie wiesz ile czasu poświęcam na grę to na ten temat się nie wypowiadaj, ponieważ każdy ma swoje obowiązki i sprawy osobiste. Co do poświęcania czasu to jest to wysoka wartość porównując się do innych graczy.
Pozdrawiam
Andrzejek235
Twoje podanie zostało odrzucone z powodu dość słabej jakości budowli.
Jednak nie zniechęcaj się bo część z nich była dobra, poniżej zamieszczam listę wad i plusów w budowlach:

Zamek ze stateczkiem:
+ szczerze mówiąc, tutaj brak
- bardzo proste mury i wieże,
- zbyt cienkie mury jak na zamek,
- brak wnętrza / wypełnienia w zamku - mógłbyś tam zbudować jakieś domki, kowala, cokolwiek,
- co do statku, to jest szeroki i bardzo krótki

Piaskowa osada:
+ dość ładne wieże/wieżyczki/strażnice,
- słabej jakości domki - proste ściany z dachem (ciężko z daleka ocenić),
- kolejny raz pustka w środku,

Czarny zamek po środku pustyni...:
+ podłoże (chociaż te ścieżki znowu takie jednolite jak poprzednie poszczególne budowle),
+ dobre ozdoby w formie latarni itp.
- kolejny raz jednolite wieże i ściany (z wypukłościami co i tak nie daje zadowalającego efektu)

Mini plaża:
+ raczej brak,
- w sumie nie ma co tutaj oceniac - brak jakiś konkretnych budowli,

Prosty magazyn:
- tak jak w nazwie, nic tutaj nie ma co mogłoby zachwycić, zwykły magazyn z dodatkiem liści i wzorku na podłodze,

Ciekawa kopalnia, nieprawdaż?
+ nawet ładne, według mnie ograniczyłbym ilość rud przy wejściu i dodał jakieś urozmaicenia w środku,

A tu co się stało? Chyba samolot się rozbił... Uważaj:
+- podobnie jak wcześniej, nawet ładne - jednak brakuje tu jakiegoś krajobrazu w formie np. kilku budynków lub chociaż reszty lasu, wygląda to tak jakbyś wyciął kawałek jakiejś mapki i wkleił ją tutaj,

Dwa budynki inspirowane z Wiedźmina:
+- dachy dość ładne (jednak można takich wiele spotkać, chociażby na internecie lub na drugiej edycji cuboidów) jednak nie ma tutaj żadnej oryginalności, domki są dość małe i jednolite,

Domek zbudowany na szybko, bez żadnych namysłów:
+- tak jak w nazwie, wyglądem nie jest źle jednak widać że możnaby tutaj wrzucić sporo rzeczy jak balkon, okna na piętrze itd.

Fajna chatka:
+ ładna chatka, jednak trochę mała

Chcesz się zmierzyć śmiertelniku?
+- wygląda jakby nie było skończone

Oraz ogólnie kilka zdań do wszystkich budowli bo nie chciało mi się w każdej tego samego pisać:
- mniej symetrii, nie rób jednolitych prostych chodników/ścieżek, dodawaj trochę nieregularności, tyczy się to również budowli,
- każda zamieszczona budowla wygląda jakbyś przerwał prace i zaczynał coś innego,

Polecam ci zrobić jakiś projekt od początku do końca, ponieważ wtedy widać czy to co zamieszczasz to niedopatrzenie/brak umiejętności czy przerwanie pracy.
Podsumowując, myślę że jeszcze trochę musisz poćwiczyć ;> Masz kolegę budowniczego więc myśle że w razie czego możesz się go pytać o porady dot. swoich budowli co pozwoli ci na lepsze rozwijanie się.

PS. prawie 40 minut zajęło mi napisanie odpowiedzi i analiza budowli .-.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości