• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] Podanie na budowniczego Karaczek
Exclamation 
Imię: Mam na imię Dawid
Nick w grze: Karaczek
Data urodzenia: 3marca 2006r
Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: Gram zazwyczaj około 3-4h... 
Od kiedy grasz w minecrafta i od jakiej wersji: Pierwszy raz zagrałem w minecrafta w wersji 1.8.8.
Czy posiadasz konto premium: niestety nie
Portfolio: Nie posiadam ale postaram się dzisiaj wysłać na discordzie do ciebie moją budowle :)
Znajomość WorldEdita/Voxela: WorldEdita pamiętam ostatnio go używałem /voxela będę starał się nadrobić ale to dla mnie pestka uwielbiam kombinować.
Twoje zainteresowania: Staram się być otwarty na wszystkie zainteresowania i sprawdzać w nich siebie.Ale tak dotychczas to piłka nożna oraz programowanie gier oraz serverów Minecraft.
Opisz swoją osobę: Jestem Dawid mam 14 lat.Urodziłem się w Wielkopolsce.Od zawsze jestem wrażliwy na krzywdę innych oraz staram się wszystkim pomagać.Kocham majsterkować coś w różnych programach oraz Budować w Minecraft różne rzeczy.Jestem otwarty na nowe znajomości wyzwania oraz zainteresowania (więc myślę że gra u was jako budowniczy będzie czystą przyjemnością).Nie wiem co tu jeszcze dodać w skrócie (Jestem Gotowy Na Wszystko)
Umotywowanie podania: Chciałbym zostać budowniczym Dlatego iż marzeniem moim jest zbudować piękny spawn w stylu średniowiecznym , i żeby graczą bardzo się podobał.Ale też chciałbym wam pomóc i dołożyć swoją cegiełkę do tego servera. 

- Skończone 14 lat,✔️
- Głos po mutacji (bądź w trakcie) oraz sprawny ✔️w trakcie
mikrofon wraz z komunikatorem TS3,✔️
- Posiadanie FaceBook'a w celu dodania osoby do prywatnej grupy tylko dla członków administracji,✔️
- Dzienna aktywność na poziomie przynajmniej 1,5 godziny,✔️
- Umiejętność budowania w stylu medieval✔️
- Portfolio.❌nie mam jeszcze swoje budowle będę wysyłał na wiadomości prywatnej (debest)
Jestem na : NIE
Zalety :
+ znajomość WorldEdit'a
Wady:
- okłamujesz użytkowników serwera
- brak znajomości interpunkcji
- brak portfolio co jest podstawą w podaniu ( nie po to jest ten podpunkt, żeby wysyłać budowle w wiadomości prywatnej)
- byłeś karany
- mnie osobiście podanie nie przekonuje 
- składnia zdań nie powala 
- działasz na niekorzyść serwera reklamując go na innych, co moim osobistym zdaniem jest dziecinnym zachowaniem 
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Smile
Andrzejek235
Edit 1 : Dodanie kolejnej wady kandydującego na stanowisko budowniczego 
(09-10-2020, 08:35 AM)Andrzejek235 napisał(a): Jestem na : NIE
Zalety :
+ znajomość WorldEdit'a
Wady:
- okłamujesz użytkowników serwera
- brak znajomości interpunkcji
- brak portfolio co jest podstawą w podaniu ( nie po to jest ten podpunkt, żeby wysyłać budowle w wiadomości prywatnej)
- byłeś karany
- mnie osobiście podanie nie przekonuje 
- składnia zdań nie powala 
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Smile
Andrzejek235 

Drogi Andrzejku portfolio nie mam a pawell napisał mi już po co jest. Moje prace wyślę za 2godziny Pozdrawiam!
→ Notoryczne ostrzeżenia za łamanie netykiety;
→ Brak portfolio;

Po twoich budowlach na działce na trybie Creative od razu można stwierdzić, iż nie nadajesz się na stanowisko Budowniczego.

Pozdrawiam.
Zamykam oraz odrzucam z powodu braku portfolio które to jest podstawą do oceny kandydata.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości