• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja Trybu
Chciałbym zaproponować nowy i według mnie bardzo ciekawy pomysł na tryb ten tryb by się nazywał Polska
Na czym miał by ten tryb polegać byście mogli spytać 
Już wam odpowiadam. 
Tryb Polska to tryb taki RealLife polegający na pracowaniu w kopalni za najniższą pensje, z każdym miesiącem zarobki by się zwiększały o 0,5%, wynajmowaniu mieszkania i spłacanie co 3 dni albo kupno ziemii i zbudowanie samemu domu z bloków które można kupić w sklepie budowlanym oczywiście że to nie będzie tanie. Oczywiście na tym trybie co jakiś czas będzie uciekała kasa "podatki" które będą pokazywać w jakim kraju żyjemy 
Oczywiście proponuję dodania do tego trybu marry i możliwość posiadania dziecka np /marry Kids nick 
Po wpisaniu co miesiąc na konto by wpłynęło +500 oraz odciąganie pieniędzy za marry i rozwód 
Również złoto, żelazo, diamenty i Emeraldy będą bardzo trudne do zdobycia bo jedynie kupno na pojedyncze sztuki. 
Jakie były by obiekty na spawnie :
- Sklep Spożywczy Jelonek (Tak będzie można kupic Kuflowe Mocne)
- Sklep Budowlany 
- Sklep Ogrodniczy 
- Urząd Miasta 
- Urząd Skarbowy 
- Sąd (Będzie można pozwać sąsiada) 
- Komornik 
- Bank
- Kościół (Żeby za hajs można było wziąć ślub) 
- Policja ( Za uderzenie gracza trafiało by się na 30 min do więzienia i wtedy zarobki by spadały) 

Tryb bardzo edukacyjny dla graczy którzy się dowiedzą jak wygląda życie 
Oczywiście wiem że Carvo może się nie zgodzić na ten tryb bo to Carvo. 

Mam nadzieję że wypowiecie się o tym pomyślę na tryb co się podoba co się nie podoba i możecie dokładać propozycji do tego trybu jeszcze potrzeba bo jest zawsze szansa że ten tryb powstanie. 
Pozdrawiam _cztery18
  Odpowiedz
Moim zdaniem taki tryb ma prawo wyjść na światło dzienne. Pokazanie nawet tym najmłodszym prawdziwego oblicza życia, prace, niskie zarobki i urzędy, które dobiorą Ci się do dupki z błahej sytuacji. Osobiście dodałbym tu jeszcze możliwość organizowania napadów na owe sklepy oraz dodanie specjalnych typu jubiler, szkoła czy jakieś restauracje. Pasowałby tu również wybór prac, sam górnik nie zadowala. Policjant, medyk, żołnierz oddziałów specjalnych (czyt. SWAT), urzędnik czy sprzedawca grałyby główne prace do wyboru. Oczywiście, żeby dostać się na stanowisko jednego z powyższych zawodów trzeba by było ukończyć szkolenia, odpowiednie szkoły itd. Wtedy zarobki byłyby większe, za wykonywaną pracę. W mojej opinii owy tryb nauczyłby prawdziwego życia czy też przygotował do niego.
Jestem na TAK.
Pozdrawiam Andrzejek235
  Odpowiedz
Nazwa Trybu: 7/10
Zamysł na tryb wg. opisu: 9/10 (niektóre rzeczy które w punktu widzenia technicznego byłyby dosyć ciężkie do osiągnięcia) 
Nazwa sklepu: 10/10

Jestem na TAK

Uzasadnienie:
Na sam tryb Reallife padało już wiele propozycji oraz nawet Carvo mówił że w przyszłości pewnie się pojawi. Myślę że takie "dodatki" do samego Trybu są jak najbardziej interesujące oraz niespotykane. Ale jednak wg. mnie Carvo powinnien ukończyć najpierw to co już ma w planach zamiast dokładać sobie kolejną robotę odrazu. 
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości