• 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PRZYJĘTE] Podanie na ChatModa
Witam, ostatnie podanie złożyłem około 2 miesiące temu. Przez ten czas starałem się pomagać graczom, jak i administracji i postanowiłem spróbować poraz kolejny.
Imię: Dawid
Nick w grze: Diaxowicz
Data urodzenia: 18.06.2005
Od kiedy u nas grasz: Gram od początków 1 edycji cuboidów 
Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: Dziennie poświęcam od godziny do kilku dziennie.
Od kiedy grasz w minecrafta i od jakiej wersji: W minecrafta gram od kilku lat od werski ok. 1.7.2
Czy posiadasz konto premium: Tak, posiadam.
Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatModeratorem: Ponieważ poświęcam temu serwerowi dużo swojego czasu i chce dbać aby panował na nim porządek.
Znajomość komend (skala 1/10): 7/10
Twoje zainteresowania: Interesuje się ogólnie sportem, ale najbardziej piłką nożną. Jestem także członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w moim małym mieście i też zamierzam się w tym kierunku rozwijać, w skrócie zamierzam zostać strażakiem.
Opisz swoją osobę (minimum 7 rozbudowanych zdań): Jestem zwykłym nastolatkiem z małego miasta. Dużo swojego czasu poświęcam dla sportu, jestem zawodnikiem klubu piłkarskiego w moim mieście. Jestem uczniem klasy 8, a uczę się na średnim poziomie. Jestem osobą kreatywną i cierpliwą, trudno jest wyprowadzić mnie z równowagi. W minecrafcie najbardziej interesuje mnie budowanie. Pomimo tego, że nie potrafię zbytnio budować to i tak lubię to najbardziej robić. Poza budowaniem lubię też się zmierzyć innymi graczami w PVP.
Umotywowanie podania: Gram na tym serwerze od długiego czasu i myślę, że moja orientacja pomiędzy graczami, jak i znajomość serwera może się przydać.

Mam nadzieję, że przyjemnie czytało się moje podanie, oraz na pozytywne rozpatrzenie. Pozdrawiam.
Jestem na : TAK (ale czytaj do końca)
Zalety:
+jesteś aktywnym graczem
+upominasz graczy, gdy Ci łamią regulamin
+masz ogromne poczucie humoru
+trudno wyprowadzić Cię z równowagi
+podanie napisane estetycznie i czytelnie
Wady:
Ogółem: Wszystko pięknie ładnie, od odrzucenia twojego poprzedniego podania bardzo się zmieniłeś...Oczywiście na te lepsze Smile . Potrafisz zachować powagę w każdej sytuacji. Niestety jest jeden drobny minus: nie spełniasz wymagań wiekowych, ale mam nadzieję, iż właściciel przymknie na to oczko.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia / nocy Smile
Jestem na : TAK
Twoje zalety:
-Pomoc graczom
-aktywnosc
-poczucie humoru
-estetyczne podanie
Twoje wady:
-wg mnie brak wad
Jestem na TAK
Twoje zalety:
- relatywnie długi staż na serwerze 
- poczycie.humoru( przed naszymi ,, kontraktami" myślałem że jesteś łagodnie mówiąc nie fajną osobą, ale po tym  jak spędziłem z tobą trochę czasu zmieniłem swoję zdanie. Jesteś fajny i zabawny)
- jesteś pomocny
- zwracasz uwagę graczom łamiącym regulamin

Wady:
Jedyną wadą, którą ja widzę jest wiek. Lecz nie uważam,że jest to ogromny problem przy takiej ilośći zalet

Podsumowując uważam, że nadajesz się  ostatecznie na chatmoda. Twoje zalety przeważają nad tą jedną, małą wadą, która moim zdaniem nie jest wielkim problemem do przyjęcia Ciebie na chatmoda. Mam nadzieję, że przyjmą Ciebie przyjmą. I chciałbym tutaj tylko zaznaczyć że to jest tylko.moja subiektywna opinia 
Pozdrawiam

Związku z aplikacją podania na stanowisko Chatmoda na serwerze muszę przeanalizować twoją kandydaturę a zatem

Plusy, które przedstawiają twoją kandydaturę w pozytywnym świetle to :
- Bardzo duża aktywność na chacie
- Bardzo dobra opinia wśród graczy 
- Dobrze napisane podanie
- Niska szkodliwość społeczna

Jedyną wadę jaką zauważam w twojej aplikacji to niepelnienie kryteria co do wieku. 

Związku z tym że jedynym kryterium jakie niespelniasz to wiek, a zatem moja ocena jest na 

Tak z lekkim przychyleniem na Neutral
Nie jestem do końca przekonany co do twojej osoby.
Podanie złożyłeś na tryb cuboidy, jednak przez koniec edycji nie mam okazji widzieć twojej osoby.
Podanie zamrażam na jakiś czas.
Zostałeś przyjęty na okres próbny.
Skontaktuj się ze mną na discordzie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości