• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] Podanie na ChatModa
Imię: Andrzej
Nick w grze: Efi
Data urodzenia: 15.10.1988
Od kiedy u nas grasz: Od ponad 3 tygodni - nie pamiętam dokładnej daty rozpoczęcia
Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: Minimum 1 - 2h.
Od kiedy grasz w minecrafta i od jakiej wersji: Gram od jakiś 5 tygodni w MC. Zaczynałem od wersji 1.15.2 
Czy posiadasz konto premium: TAK, MVP++
Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatModeratorem: Chciałbym pomagać nowym graczom, kontrolować agresorów na chacie, (mam na myśli osoby które nadużywają etykiety - a w tym momencie nie ma Admina i trzeba reagować), tak poza tym to spędzam na serwerze minimum 1 - 2h (SURVI + KROLESTWA - nie gram na innych modyfikacjach) co tak naprawdę przekłada się czasem na kilka godzin a nawet w weekendy kilkanaście godzin, więc dlaczego by nie wykorzystać mojej aktywności? (Wybaczcie za literówki i błędy) 
Znajomość komend (skala 1/10): Na ten etap uważam, że znam około 40% komend.
Twoje zainteresowania: Programowanie gier komputerowych, Grafika Komputerowa,
Opisz swoją osobę (minimum 7 rozbudowanych zdań): Witajcie, Nazywam się Andrzej. Moje życie jest skomplikowane, ponieważ z zawodu jestem Stolarzem a pracuje w budownictwie a dokładnie w tynkach maszynowych wewnętrznych, jednak po godzinach od 5 lat interesuję się tworzeniem gier komputerowych. Inaczej pisząc, po godzinach jestem indie Developerem gier na PC. Oficjalnie wydałem dwie gry, które nie miały jakiegoś specjalnego popyty tyle co miały mojej referencje jeżeli ktoś rozumie o czym teraz pisze Smile Z tych pięciu moich gier, jedna uzyskała inwestora i jest we fazie profesjonalnej produkcji. 

Na codzień zajmuje się swoim mieszkaniem oraz kociakiem + extra w wolnym czasiem programuje gry jako "Cpecius IndieDeveloper".  Moje zycie to nie tylko programowanie, grafika czy też level design albo praca fizyczna. Też staram się być graczem gdyż właśnie dzięki temu potrafię Tworzyć gry i zrozumieć ich tworzenie co najbardziej kocham w swoich pasjach. Jednak moje pasje na tym się nie kończą Wink Lubię wędkować, jeździć na łyżwach i łyżworolkach, czasem pobiegać albo przebyć długi spacer czy odpoczynek w naturze - wszystko zależy od chwili nastroju. 

Umotywowanie podania: Podanie swoje kieruję na podstawie zapytania jednego z Adminów i na tle swoich wartości. Jestem osobą ukierunkowaną i spokojną oraz potrafię wyciągnąć pomocną dłoń tak jak to robią obecni ChatModzi Smile 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam, Andrzej (eFi)!
Jestem na : NIE
Zalety:
-aktywność
Wady:
- nie panujesz nad emocjami
- brak pomocy nowym graczom
- grozisz graczom 
- brak znajomości komend nawet w 50%
Pozdrawiam i życzę miłego dnia 
Na dole znajdują się screen'y,które potwierdzają to co mówię
EDIT: Screen "efi2904" został zrobiony dzisiejszego dnia, nie ma mowy o przerobienia, wszystko moze potwierdzic Staff SchowekNaMiotly

Załączone pliki
.png   efi.png (Rozmiar: 43.67 KB / Pobrań: 16)
.png   efi2.png (Rozmiar: 42.19 KB / Pobrań: 15)
.png   efi3.png (Rozmiar: 35.37 KB / Pobrań: 13)
.png   efii.png (Rozmiar: 189.08 KB / Pobrań: 15)
.png   efi2904.png (Rozmiar: 213.57 KB / Pobrań: 15)
Jejku Big Grin W podaniu ingerują kwestie moralności a nie intencje PW między graczami na SURVI gdzie wiem że panuje styl "kto silniejszy ten wygrywa", na tych screenach nie ma daty ani nic co potwierdza ich autentyczności, żadnej godziny, NICK każdy w Paincie może zmienić, gdzie masz date i godzine i cały czat gdzie pewnie się nawija rozmowa? Chcesz mnie dyskryminować to się przyłóż do tego a nie byle jakim screenem starasz się mnie zastraszyć... nie boję się bo nie mam sobie nic do zażucenia a wiadomości prywatne to wiesz każdy może podrobić Smile
Z całym szacunkiem, ale ciężko uwierzyć w twoje słowa o "podrobieniu" tych zrzutów widząc kilka minut później to:
- "wrzuć sobie kolejnego screena na forum Smile"
- "nie osmieszaj sie publicznie to po pierwsze masz za mało lat szczonie"
Administrator powinien mieć niewzruszoną postawę wobec jakichkolwiek zaczepek i je ignorować/spławiać lub też odpowiednio ukarać jeżeli naruszają regulamin.

Podanie odrzucam z powodów wyżej wymienionych.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości