• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulgi do 50 POZIOMU dla nowych!
Witam serdecznie wszystkich. Nazywam się Andrzej i w MC gram od tygodnia. Na waszym serwerze jakieś 3 - 4 dni. 

Na wstępie chciałbym zaznaczyć kilka ważnych dla mnie kwestii odnośnie mojej osoby oraz samej gry. Przejdźmy więc do rzeczy. Jestem Indie Developerem Gier Komputerowych i przez ostatnie 5 lat stworzyłem 4 gry w tym dwie ukończone, jedna w trakcie produkcji i ostatnia (perełka) dostała debiut u inwestorów z Warszawy na 50 tyś PLN. Dlaczego o tym wspominam? Dlatego, że nie jestem dzieckiem, który nie rozumie postępu Tworzenia Gier i wiem jako gracz z 12-letnim doświadczeniem, że mogę zaproponować coś co sprawi, że gracze nie będą tak łatwo odchodzić z waszego serwera. 

A teraz konkrety. 

To smutne kiedy grasz, wbijasz prawie 32 lvl, przekopałeś jak osioł (SAM JA) pół kopalni żeby się czegoś dorobić i nagle wpada TOMECZEK z ponad setnym POZIOMEM i Cię zabija, tracisz wszystko co uzbierałeś i musisz gnać od nowa. To zrozumiałe, zadbaliście o /kit start - super sprawa, naprawdę brawo dla was, ale zapomnieliście o jednym, że sytuacja z Tym zabijaniem i traceniem itemów może się powtarzać ciągle aż nawet może nigdy nie przeminąć... 

Jednak w tej całej perełce waszego serwera, który naprawdę się świetnie prezentuje  jak na FREE brakuje tutaj ULGI dla GRACZY do 50 POZIOMU. Powyżej wyjaśnione skąd się to wzięło a teraz poniżej jak można o to zadbać aby faktycznie gra dla każdego miała sens i chęć bytu na waszym serwerze. 

Wystarczy dodać jedną opcję, która pozwoli graczowi jakoś nauczyć się grać na waszym serwerze. Przetrwałem wiele godzin bez zdobywania poziomów u was na serwerze SURVIVAL i w końcu raz udało mi się dobić ten 32 lvl. Już dużo się nauczyłem przez ten czas i też zawierałem dlatego sojusze ale zarazem też się wkurzałem kiedy zrobiłem spor np. 12 poziomów i nagle znowu DETH bo mnie jakiś ze setnym poziomem ubił bo miał taki kaprys. I jeszcze to ich oddawanie itemów, to jest właśnie chore, po to ma istnieć serwer żeby gracze chcieli grać a nie po to żeby ten co Cię zabije rzucił Ci całe uzbrojenie na które powinieneś pracować bo przecież to SURVIVAL cholepka jasna, co nie? Smile 

Jedna opcja (dwa warunki, (if(...))):
x - Nie można Cię zabić do 50 poziom 
+ - Można Cię zabić, chcesz być HARDKOREM (można dodać nawet jakiś extra symbol do skina albo nie wiem jakiś specjalny przedmiot? Jesteście Twórcami tego serwera więc na pewno rozumieć do czego zmierzam)

Więc proszę was, nie liczujcie za to, że byłem WKUR***Y i obrażałem na serwerze, OFICJALNIE WSZYSTKICH PRZEPRASZAM tak samo jak i niejakiego zigaarta czy jakoś tak się nazywa, nie pamiętam teraz. 

Proszę natomiast byście wzieli do serca to co napisałem, ponieważ wielu graczy pewnie przez to odchodzi z waszego serwera a widać, że się rozwijacie. Oczywiście, że mogę pomóc. Jak? 

Pewnie szukacie jakiegoś marketingu, powiedzmy, że mam Kanał YT 700 obs i Instagrama związanego z grami ponad 2170 obserwujących i liczba ciągle rośnie. 

Mogę reklamować serwer co jakiś czas jakąś unikalną grafiką reklamową co byś mi podesłali. 

Jest wiele możliwości z mojej strony. Więc po raz ostatni proszę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby droga Administracjo Smile 

Pozdrawiam i dużo zdrowia w tym chorym okresie Wink
Witam cię graczu!

Niestety nie jestem w stanie zrozumieć o jaki rodzaj "lvl" czy też "poziomu" ci konkretnie chodzi - sam poziom (ten nad paskiem z przedmiotami) w minecrafcie nie wpływa w żaden sposób na czyjąś korzyść lub niekorzyść podczas walki, jest on pewnego rodzaju "walutą", za którą można ulepszać przedmiotu w tak zwanym "stole do zaklinania".
Innymi słowy, ktoś z 1 poziomem ma identyczną szansę na wygraną, w walcę z np. 100 poziomem.
Na serwerze głównym czynnikiem decydującym o wygranej jest umiejętność walki z przeciwnikiem oraz twój ekwipunek (najlepszy można zakupić na spawnie u NPC), mikstury również sporo pomagają.

Jeśli wszystko dobrze zrozumiałem, to powyższa wypowiedź powinna być dobrą odpowiedzią na twój wątek Wink Jeżeli chodzi ci o innego rodzaju poziom, proszę abyś dokładniej opisał co konkretnie masz na myśli.
Jednakże rozumiem problem związany z ochroną dla nowych graczy, myślę że wprowadzenie pewnego rodzaju czasowej ochrony dla nowych graczy, może być dobrym pomysłem, który wprowadzimy wraz z nadejściem kolejnej edycji - obecna już trwa (o ile mnie pamięć nie myli) około 2 miesiące i zbliża się powoli ku końcowi (edycja zazwyczaj trwa około trzech miesięcy).

Jeżeli jesteś zainteresowany pewnego rodzaju współpracą, napisz do mnie w wiadomości prywatnej na forum lub discordzie Debest#9731

Pozdrawiam
Hej, tak właśnie najbardziej mi chodzi o ochronę nowych graczy Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości