• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PRZYJĘTE] podanie na budowniczego
Imię: Karolina
Nick w grze: lil_karolcia
Data urodzenia: 21.09.2002
Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: podczas dni wolnych typu piątek/sobota, od godziny do 4 godzin. Niestety przez przedmioty zawodowe czas może być ograniczony.
Od kiedy grasz w minecrafta i od jakiej wersji: od wersji 1.5.2. ok8 lat.
Czy posiadasz konto premium: nie
Portfolio (link do przykładowych zdjęć prac, najlepiej na stronie imgur.com): https://imgur.com/gallery/2lt81AP
Znajomość WorldEdita/Voxela: znam wiekszosc najpotrzebniejszych komend
Twoje zainteresowania: rysunek oraz grafika
Opisz swoją osobę (minimum 7 rozbudowanych zdań): Jestem towarzyska oraz smiała, nie boje sie wchodzić w trudniejsze konwersacje jak i w zwykłe codzienne dyskusje. Wydaje mi się, że jestem przyjazną osobą i szybko można mnie polubic. Lubie swój humor, często żartuje, mimo to umiem zachowac powage w odpowiednich momentach. Posiadam ts, dsc, fb.

Umotywowanie podania: Budowaniem w mc zajmuję sie dość długo, zaczynajac na malych dzialeczkach na serwerach creative, przez budowaniem osobnego serwera oraz jego warpów. Umiem budowac w stylu "średniowiecznym", modernistycznym. Nie mam trudnosci z spontanicznymi budowlami oraz nie zajmuje mi to dlugo. Buduje bez teksturpackow i szejderow aby moje budowle wygladaly naturalnie, w czystym minecrafcie dobrze.
Jestem na: TAK

Twoje zalety:
- umiesz budować (jestem do tego przekonany bo nie raz widziałem jak budujesz)
- odpowiednia aktywność

Twoje wady:
- /

Ogółem:
Według mojego skromnego zdania nadajesz się na te stanowisko. Budujesz szybko i naprawdę ładnie. Oczekujemy końca twojego projektu na trybie Creative po czym zostanie podjęta decyzja. 
Przyjęta do kolejnego etapu rekrutacyjnego.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości