• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ODRZUCONE] Podanie na ChatMod
Imię: Dawid
Nick w grze: hader123
Data urodzenia: 28.05.05 (jestem rok młodszy od wymaganego wieku, aczkolwiek myślę, że wielkiej przepaści nie ma)
Od kiedy u nas grasz: koniec lutego
Ile dziennie możesz poświęcić grze na serwerze: po koronaferiach trzeba sie uczyc, weekendy pare godzin gwarantowane
Od kiedy grasz w minecrafta i od jakiej wersji: to był rok 2014 chyba i to bylo 1.7 /1.6 (Pamietam ze gralem na Pingwin Packu na początku)
Czy posiadasz konto premium: Nie (nie czuje potrzeby)
Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać ChatModeratorem: Na krolestwach czesto lecą wyzywiska w rozne strony, a nie chcę ciągle latać na discord zglaszac kazdego
Znajomość komend (skala 1/10): nwm czy cos sie zmienilo przez te parę lat,ale poza tym stawiam tak 7 lub 8 /10
Twoje zainteresowania: Lubię bardzo grać w kosza, kloce, i pisać teksty do piosenek (aktualnie kolega robi disco polo Tongue)
Opisz swoją osobę (minimum 7 rozbudowanych zdań): No, nie lubię sam siebie opisywać (źle się z tym czuje, bo mysle ze powinni robic to inne osoby). Jak chcecie to mozecie mi jakies pytania zadac to chętnie odpowiem

Umotywowanie podania: Chcialbym byśmy wspólnie grali w przyjaznej atmosferze, bez wyzywisk, wzywania rodzicow etc. dlatego, ze ktos podbil nam krolestwo - to tylko tryb i ludzie powinni to zrozumiec. A my - chat modzi powinnismy stac na strazy tego porządku

Pozdrawiam Sprawdzającego podanie <3
* Wiek niezgodny z wymaganiami na ChatModeratora;
* Treść podania nie przekonuje, punkt "Opisz swoją osobę" został totalnie olany przez ciebie;
* "Chcialbym byśmy wspólnie grali w przyjaznej atmosferze, bez wyzywisk" - skoro chcesz grać w przyjaznej atmosferze dlaczego nie upominasz swoich kolegów gdy łamią regulamin tylko ich jeszcze wspierasz w tym? Żadnego upominania, opanowywania;
* Brak pomocy graczom, przez ostatnie dni gram dość częściej na królestwach i nie widziałem z twojej strony żadnej pomocy;
* "A my - chat modzi powinnismy stac na strazy tego porządku" - to zdanie brzmi jakbyś dostał już ChatModeratora. Nie potrzebujesz rangi do tego by pomagać, upominać graczy.

Zacznij zwracać uwagę na chat, upominać łamiących regulamin, a przede wszystkim pomagać, bo aktualnie z twojej strony nie ma nic.
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
Jestem na : NIE
Twoje zalety:
-aktywność
-poczucie humoru
Twoje wady:
-olanie punktu "Opisz swoją osobę"
-gdybyś chciał zostać ChatMod'em to byś upominał swych towarzyszy z królestwa by zachowywali się kulturalniej
- nie jestem pewny ale chyba byłeś karany
Jestem na: NIE

Twoje zależy:
- duża aktywność
- znajomość z trybem

Twoje wady:
- wiek nie spełniający wymagań na stanowisko
- byłeś karany
- lekceważysz polecenia 

Ogółem:
Pod prośbą "Opisz swoją osobę" napisałeś iż możemy Cię o wszystko zapytać. Pytanie, gdzie jest sens? Skoro jest owe pole do wypełnienia to nie po to by to olewać tylko po to by je uzupełnić. 
Często podejmujesz także źle decyzję na serwerze, co potwierdzi mi pewnie nie jeden gracz. 
Podanie odrzucam z powodów wyżej wymienionych.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości